Stránky Následující

Penzion U Dubu

Nově pro Vás připravujeme pod penzionem 2 pohodlné přístupy k říčce Kamenici jak pro děti, dospělé, tak pro čtyřnohé mazlíčky. Nově bude také u vody posezení a možnost grilování.

Využijte včasné rezervace.  Cena na léto 2021 pokoje 2 - 4 lůžka s vlastním WC a sprchou  350 Kč/osoba/noc/ včetně snídaně.

Rezervace a dotazy na email :  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na tel :  777 293 790

 

V údolí říčky Kamenice pod jižními svahy Tanvaldského Špičáku nabízí celoročně své služby penzion a restaurace U Dubu.

Svojí polohou v atraktivní oblasti Jizerských hor a bohatým zázemím poskytovaných služeb splní veškeré nároky na aktivně strávenou rodinnou dovolenou i na pobyty větších skupin včetně dětských kolektivů.

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Pokoje jsou zařízeny jednoduše a na každém se nachází vlastní WC a sprcha. V prostorách ubytovací části je také útulná klubovna s dětským koutkem a knihovnou.

V přízemí penzionu se nachází restaurace s venkovní terasou. Provoz restaurace je nyní omezen od 11h do 20:00 pro hotelové hosty a nabízí Vám výběr z klasické poctivé české kuchyně ( hotová jídla, minutková kuchyně, poháry, dezerty a mnoho dalšího).  V přízemí se nachází  také oddělený salonek, pánské a dámské toalety s přebalovacím koutkem a vytápěná lyžárna.

V suterénu jsme pro Vaše vyžití připravili prostornou šipkárnu, kde se konají i ligové závody v K penzionu patří travnatá plocha s dětským hřištěm, trampolínou a brankami na fotbal, která zajisté poslouží dětem. Dále zde naleznete venkovní posezení s ohništěm.

 


 

 

 

(48 Hlasů)

Kontakt

Penzion a restaurace U Dubu

Marek Mužák
Údolí Kamenice 216
468 41 Tanvald

telefon +420 777 293 790
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.udubu216.cz

Počet přístupů

  • Dnes: 2
  • |
  • Měsíc: 1222
  • |
  • Celkem: 19508